Armak Büro Makineleri Toner Drum Kartuş

Kalite ve güvenin adresi, www.armak.biz
Kalite ve güvenin adresi, www.armak.biz

www.Warmakpazar.com   www.tekadres.biz

İletişim

Departman İlgili Telefon Dahili Mobil e-mail
Satış M.Akif Yayan 0212 2160575/Pbx 121-122 0555 8041073 akif@armakpazar.com
Satış Enes Yavuz 0212 2160575/Pbx 117-118 0505 3174915 enes@armakpazar.com
Satış Murat Taşyumruk 0212 2160575/Pbx 119-120 0555 9611536 murat@armakpazar.com
İş Geliştirme Serdar Yayan 0212 2160575/Pbx 113-114 0555 8041072 serdar@armakpazar.com
Lojistik Eran Şen 0212 2160575/Pbx 151 0505 3174918 eran@armakpazar.com
Lojistik Mehmet Can 0212 2160575/Pbx 152 0505 3174918 depo@armakpazar.com
Lojistik Sadettin Kumru 0212 2160575/Pbx 151 0549 6304034  
Lojistik İlhan Aksu 0212 2160575/Pbx 115    
Uluslararası İlişkiler Aydın İzci 0212 2160575/Pbx 125 0555 8041071 aydin@armakpazar.com
Uluslararası İlişkiler Serdar Yayan 0212 2160575/Pbx 113-114 0555 8041072 serdar@armakpazar.com
Muhasebe İ.Emre Uzun 0212 2160575/Pbx 123 0549 6304031 muhasebe1@armakpazar.com
Ön Muhasebe Mert Tunç 0212 2160575/Pbx 111-112 0555 9611537 muhasebe2@armakpazar.com

        0555 9611537

Merkez Ofis, Haritada Gör   Teslimat Noktası, Haritada Gör

İletişim Formu

Tüm marka ve logalar kendi tescilleri altındadırlar.

Toner, Drum, Kartuş, Mürekkep, Alt merdane, Üst Merdane, Belt, blade, Yedekparça, Fotokopi, fax, yazıcı

Canon, Brother, Hp, Konica Minolta, Kyocera Mita, Sharp, Develop, Toshiba, Utax, Trumph Addler, Oliwetti, Panasonic, Ricoh, Samsung, Epson, Xerox

Copyfix, Techprint, Katun, Raven, Integral, Cet,Usa

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et